The Baby Animal Lovey Collection
The Baby Animal Lovey Collection
Beautifully hand-knit, luxuriously soft organic cotton loveys that feed children.
-
Baby fawn lovey
gives 5 mealsRegular price $58Sale price $58 Regular priceUnit price per -
sold outBaby bear lovey (honey)
gives 5 mealsRegular price $58Sale price $58 Regular priceUnit price per -
sold outBaby bear lovey (blush)
gives 5 mealsRegular price $58Sale price $58 Regular priceUnit price per -
Baby bear lovey (lavender)
gives 5 mealsRegular price $58Sale price $58 Regular priceUnit price per -
sold outBaby bear lovey (baby blue)
gives 5 mealsRegular price $58Sale price $58 Regular priceUnit price per -
sold outBaby bunny lovey (blush)
gives 5 mealsRegular price $58Sale price $58 Regular priceUnit price per -
sold outBaby bunny lovey (lavender)
gives 5 mealsRegular price $58Sale price $58 Regular priceUnit price per -
sold outBaby bunny lovey (oatmeal)
gives 5 mealsRegular price $58Sale price $58 Regular priceUnit price per -
sold outBaby bunny lovey (baby blue)
gives 5 mealsRegular price $58Sale price $58 Regular priceUnit price per -
sold outBaby polar bear lovey
gives 5 mealsRegular price $58Sale price $58 Regular priceUnit price per
-
Baby candy cane (peppermint stripe)
gives 5 mealsRegular price $56Sale price $56 Regular priceUnit price per -
Baby candy cane (blush stripe)
gives 5 mealsRegular price $56Sale price $56 Regular priceUnit price per -
Baby snowman (candy fleck)
gives 5 mealsRegular price $59Sale price $59 Regular priceUnit price per -
Baby snowman (peppermint stripe)
gives 5 mealsRegular price $59Sale price $59 Regular priceUnit price per -
Baby gingerbread (icing white)
gives 5 mealsRegular price $51Sale price $51 Regular priceUnit price per -
Baby bouclé bear (honey)
gives 5 mealsRegular price $59Sale price $59 Regular priceUnit price per -
Baby bouclé bear (strawberry)
gives 5 mealsRegular price $59Sale price $59 Regular priceUnit price per -
Baby polar bear
gives 5 mealsRegular price $51Sale price $51 Regular priceUnit price per -
Baby ladybug
gives 5 mealsRegular price $56Sale price $56 Regular priceUnit price per -
Baby daisy (blush pink)
gives 5 mealsRegular price $51Sale price $51 Regular priceUnit price per -
Baby honey bear (ivory floral)
gives 5 mealsRegular price $56Sale price $56 Regular priceUnit price per -
Baby butterfly
gives 5 mealsRegular price $56Sale price $56 Regular priceUnit price per -
Baby butterfly (petal pink)
gives 5 mealsRegular price $56Sale price $56 Regular priceUnit price per -
Baby elephant (blush floral)
gives 5 mealsRegular price $56Sale price $56 Regular priceUnit price per -
Baby elephant
gives 5 mealsRegular price $51Sale price $51 Regular priceUnit price per -
Baby giraffe
gives 5 mealsRegular price $51Sale price $51 Regular priceUnit price per -
Baby zebra
gives 5 mealsRegular price $51Sale price $51 Regular priceUnit price per -
Baby otter
gives 5 mealsRegular price $51Sale price $51 Regular priceUnit price per -
Baby puppy
gives 5 mealsRegular price $51Sale price $51 Regular priceUnit price per -
Baby honey bear
gives 5 mealsRegular price $51Sale price $51 Regular priceUnit price per -
Baby honey bear (blush bow)
gives 5 mealsRegular price $51Sale price $51 Regular priceUnit price per -
Baby honey bear (lavender bow)
gives 5 mealsRegular price $51Sale price $51 Regular priceUnit price per -
Baby honey bear (robin’s egg blue)
gives 5 mealsRegular price $51Sale price $51 Regular priceUnit price per -
Baby bunny (rose with ivory floral)
gives 5 mealsRegular price $56Sale price $56 Regular priceUnit price per -
Baby bunny (rose)
gives 5 mealsRegular price $51Sale price $51 Regular priceUnit price per -
Baby bunny (oatmeal)
gives 5 mealsRegular price $51Sale price $51 Regular priceUnit price per -
Baby duckling
gives 5 mealsRegular price $51Sale price $51 Regular priceUnit price per -
Baby gosling
gives 5 mealsRegular price $51Sale price $51 Regular priceUnit price per -
Baby flamingo
gives 5 mealsRegular price $51Sale price $51 Regular priceUnit price per -
Baby seahorse (lilac)
gives 5 mealsRegular price $51Sale price $51 Regular priceUnit price per -
Baby seahorse (powder pink)
gives 5 mealsRegular price $51Sale price $51 Regular priceUnit price per -
Baby parrot (mauve)
gives 5 mealsRegular price $51Sale price $51 Regular priceUnit price per -
Baby parrot (sky blue)
gives 5 mealsRegular price $51Sale price $51 Regular priceUnit price per -
Baby cow (strawberry)
gives 5 mealsRegular price $51Sale price $51 Regular priceUnit price per -
Baby mouse
gives 5 mealsRegular price $51Sale price $51 Regular priceUnit price per -
Baby hippo (pebble)
gives 5 mealsRegular price $51Sale price $51 Regular priceUnit price per -
Baby piglet
gives 5 mealsRegular price $51Sale price $51 Regular priceUnit price per -
Baby bunny (lilac)
gives 5 mealsRegular price $51Sale price $51 Regular priceUnit price per -
Baby bunny (mint)
gives 5 mealsRegular price $51Sale price $51 Regular priceUnit price per -
Baby rabbit (powder pink)
gives 5 mealsRegular price $51Sale price $51 Regular priceUnit price per -
Baby rabbit (oatmeal)
gives 5 mealsRegular price $51Sale price $51 Regular priceUnit price per -
Baby rabbit (lavender)
gives 5 mealsRegular price $51Sale price $51 Regular priceUnit price per -
Baby fawn lovey
gives 5 mealsRegular price $58Sale price $58 Regular priceUnit price per -
Baby bear lovey
gives 5 mealsRegular price $58Sale price $58 Regular priceUnit price per -
sold outBaby bunny lovey
gives 5 mealsRegular price $58Sale price $58 Regular priceUnit price per -
sold outBaby polar bear lovey
gives 5 mealsRegular price $58Sale price $58 Regular priceUnit price per -
sold outBaby gingerbread (candy swirl)
gives 5 mealsRegular price $51Sale price $51 Regular priceUnit price per